بهترین هیپنوتراپیست در امیر آباد

بهترین هیپنوتراپیست در امیرآباد

حوزه روان شناسی و روان درمانی این روزها برخلاف گذشته حرکت می کند و از رشد و گسترش بسیاری برخوردار شده است. در واقع اتفاقی که در فرهنگ، اعتقاد و باورهای عمومی افراد جامعه رخ داده است این است که روان شناسان یکی از معتبر ترین مشاوران و بهترین راهنمایانی هستند که می توانند با تکیه بر تمام دانش و آگاهی که در زمینه انسان شناسی و روان شناسی دارند بهترین مشاوره ها را ارائه کنند.

یکی از فعالیت هایی که در حوزه روان شناسی قرار می گیرد هیبنوتیزم است که به نوعی روشی درمانی محسوب می شود و اثرات مثبت زیادی بر روان انسان ها دارد.

در این نوشتار در صدد هستیم که در زمینه بهترین هیپنوتراپیست در تهران در منطقه محل سکونت تان  مباحثی را مطرح سازیم. به عنوان مثال بهترین هیپنوتراپیست در امیر آباد می تواند به درمان اختلالت روانی ما کمک کند و ابا شناخت چنین کسی در این منطقه از تهران دیگر نیازی به اتلاف وقت و صرف هزینه های بیشتر برای رفت و آمد به مناطق دیگر نیست. علاوه بر آن در واقع این مباحث در خصوص ویژگی های بهترین هیبنوتراپیست است که می تواند معیارهای دقیق و درستی در هنگام گزینش هیبنوتراپیست به دست دهد.

هیپنوتراپیست کیست؟

هیپنوتراپیست روان پزشکی است که توانسته در زمینه هیبنوتیزم تخصص بگیرد. این تخصص گرفتن بعد از گذراندن دوره ای آموزشی میسر می شود که تا حد زیادی تخصصی و زیر نظر و تحت اموزش بهترین و معتبر ترین متخصصین این حوزه انجام می شود. هیبنوتیزم اقدامی است که هیبنوتراپیست انجام می دهد و یکی از انواع روش های درمانی است. این روش درمانی در مواردی خاص و از سوی متخصصین شاخه ای خاص از روان شناسی قابل انجام است.

ویژگی های بهترین هیپنوتراپیست

  • دانش و آگاهی در زمینه مهارت های هیپنوتیزم

یکی از مهم ترین معیارهایی که باید در هنگام گزینش هیبنوتراپیست در نظر داشت این است که آنها از بیشترین آگاهی و دانش برخوردار باشند. خوش بختانه پزشکانی که امروزه در کشور ما فعالیت می کنند آگاهی های بسیار و همچنین تخصصی در زمینه هیبنوتیزم دارند. بنابر این می توانیم بدون نگرانی و دغدغه در صورتی که در این زمینه نیازمند شدیم به یکی از آنان اعتماد کنیم و کمک های لازم را دریافت کنیم.

  • توانمندی های عملی

هیپنوتیزم در روان شناسی از آن بخش هایی است که کاملا با توانایی های عملی و مهارت های فردی پزشک ارتباط دارد. در واقع تمامی تئوری هایی که مورد مطالعه قرار می گیرد صرفا در خدمت این است که پزشک بتواند با مهارتی درست و دقیق مراجع خود را به وضعیت هیپنوتیزم ببرد. از این رو تصور کنید که چقدر مهارت های عملی در این نوع شیوه درمان اثر گذار است. تا زمانی که پزشک نتواند فرد را به شیوه مناسبی هیپنوتیزم کند نمی توان به درمان امیدی داشت زیرا که درمان مناسب در گرو درست انجام شدن روند درمان است.

  • موفقیت در بکار گیری هیپنوتیزم

هیپنوتراپیست از جمله مهم ترین معیارهایی که باید مد نظر قرار دهد این است که در طول روند درمان و هیبنوتیزم باید تمامی برنامه درمانی را به طور دقیق پیش ببرد و بتواند از روند درمان نتیجه خوبی برای مراجع اش حاصل کند.

مساله ای که مطرح می شود این است که نتیجه بخشی هیپنوتیزم بعد از فرآیند درمان باید کاملا قابل مشاهده باشد. یعنی مثلا بسیاری از عارضه هایی که بیمار با آن مواجه بوده است باید کاهش پیدا کند. بعلاوه اینکه بیمار ناراحتی کمتری را تجربه کند. بنابر این مسئولیت بسیار سنگینی به عهده هیپنوتراپیست است که باید به خوبی از عهده آن بر بیاید.

  • رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای

از دیگر ویژگی های مهمی که هیپنوتراپیست باید داشته باشد این است که ارتباط گیری خوبی با مراجع اش داشته باشد. زیرا که این ارتباط گیری تاثیر چشمگیری در موفقیت نتیجه درمان خواهد داشت. تجربه نشان داده است که به میزانی که ارتباط مراجع با هیبنوتراپیست موفق بوده است این موفقیت در نتیجه درمان نیز سایه انداخته است و بهترین اتفاق رخ داده است.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با گروه روانپزشکی دکتر باقری با شماره 88012022 – 09100204269 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.  

نتیجه گیری

در پایان مهم ترین توصیه ای که داریم این است که برای انجام روند تشخیص و درمان از بهترین و معتبر ترین روان پزشک و هیپنوتراپیست کمک بگیرید. مشکلات روانی با روش های مختلفی قابل درمان هستند که هیپنوتیزم از شیوه هایی است که تا حد زیادی حساس و دقیق است. این شیوه صرفا به دست متخصصین این حوزه می تواند به درستی بکار گرفته شود و نتایج مثبتی در پی داشته باشد. در غیر اینصورت نتیجه ای در برنخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: هیپنوتیزم درمانی در تهران درمان افسردگی با هیپنوتیزم _ درمان استرس با هیپنوتیزم _ ترک سیگار با هیپنویتزم 

پاسخ

بیست − پنج =

Call Now Button